23:04:2014., 10:14 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: parkourhr forum je ugašen! zbog velike količine sadržaja ostavljen je u read-only modu. Svjeze informacije potražite na fejs grupama (linkovi na stranici)
Advanced search
Pages: 1 [2] 3
Print
Author Topic: parkour igra ;D  (Read 1725 times)
Krešimir Zebec
Sr. Member

Krešimir Zebec

« Reply #15 on: 08:05:2011., 08:17 »

ZAMARATE SE NATJECANJIMA..NEMOŽEŠ IĆ OD OD JEDNOG PO JEDNOG I OBJAŠNJAVAT MU... -.-
 Kiss Kiss Kiss  Lips sealed
Tko se bolan zamara Grin , samo sam rekao ono što mislim. Ne, ne možeš ići od "jednog do drugog" i svima objašnjavat, ali možeš na pravilan načim prikazati vještinu. I ajd molim te, smanji taj caps lock, nije nimalo ugodno to tak čitat.  Wink
WolFpK
Skoro traceur

« Reply #16 on: 08:05:2011., 10:16 »

Hehehehehehe Cheesy
Još mi nitko nikad nije rekao da sam penzić Grin

ma nisam tebi govorio...
« Last Edit: 10:05:2011., 12:47 by bURn » Logged

s
crazymars
Skoro traceur

« Reply #17 on: 08:05:2011., 10:46 »

JOOOJ DAJ KOJI STE VI PENZIĆI...ZAMARATE SE NATJECANJIMA..ŠTO TE BOLI ONA STVAR OĆE LI SE KO NATJECAT...AKO SE IDE NATJECAT, NEKA IDE, NEKA RADI STVARI KOJE NEMOŽE I NEKA SE POLOMI...SAMO ĆE MU SE UTUVIT UGLAVU...NEMOŽEŠ IĆ OD OD JEDNOG PO JEDNOG I OBJAŠNJAVAT MU...NAJLAKŠE JE GLUMIT TU NEŠTO...ODITE VAN TRENIRAJTE..VI SE TU ZAMARATE NEKIM GLUPOSTIMA -.-
UOSTALOM ZEBEC OKO JEDNE IGRE GLUPE MORAŠ POLA TEKSTA NAPISAT....OBIČNA IGRA..NIEJ TO ERD BULL ART OF MOTION...ISTO TAKO AKO NEKOG DOBIJE KRIVU SLIKU U PARKOURU I MISLI DA JE BITNO BIT NAJBOLJI I UČINIT ŠTO VEĆE STVARI..ŠTO TE BRIGA NEKA IMA..AKO TI IMAŠ DOBRU SLIKU O PARKURU A NEKO DRUGI NE NEMORAŠ SE SNJIM ZAMARAT TI ZNAŠ ŠTO ZAPRAVO TRENIRAŠ A ON NE...!!!
 Kiss Kiss Kiss  Lips sealed
Bas to!!!...smirite se!!!...uzivajte!!..ahaha.. Tongue
Mercer
Sr. Member

Filip Galeković

« Reply #18 on: 08:05:2011., 11:00 »

ma nisam tebi govorio...
Ah... u tom slucaju, I fail'd Cheesy
« Last Edit: 10:05:2011., 12:48 by bURn » Logged

-"Dude, she just called you Hercegovac.''
-''Oh naprčim ti se matere! Hold my keys od mercedesa and wait 'till I get down s treceg kata svoje kuće!"
Jann
Administrator
Sr. Member

Life is too serious to be taken seriously!

« Reply #19 on: 10:05:2011., 12:35 »

joooj, tek sam sada vidjela ovu temu i pročitala ju u biti...

da krenemo:
svi ste u krivu...

pojašnjenje:
@zebec: parkour je slobodna vještina, to znači svatko stvara svoju definiciju parkoura i svog efikasnog prelaska. zbog toga tvoje kruto držanje za parkour definicije je jednako štetno kao i presloodno shvaćanje i natjecanja..
btw, zbog toga što je parkour za svakoga univerzalan je ideja o natjecanju pomalo besmislena...
ali ako ih netko pita što rade, kažu da se igraju s ciljem da postanu bolji i sve pet. nema priče o natjecanju. Wink

@annonymus: zbog objašnjenja koje sam maloprije dala zebecu, smatram da je vaša igra pomalo off, iako je u najboljoj namjeri.. npr, meni monkey nije prirodan nikako i ne osjećam se ugodno i kada mi ga netko "zada" kao zadatak osjećam se još neugodnije. tu se meni gubi taj dio s pravim parkourom.

@WolfPK: iskreno vaša mi je igra super jer nema toliko usporedbe s drugima koliko sam sebi možeš gledati neko vrijeme.. iako se opet kod nje gubi efikasnost kod sigurnosti. jer često se dogodi ljudima  da u želji da budu što brži zanemare sigurnost pokreta koja je važna stavka.. pazite samo da vam se to ne dogodi.. Wink

iiiii, šećer za kraj.
Zebec ovo ti je druga opomena.

mislim da sam sve rekla. idem ja sada što funkcionalnije i efikasnije i brže pojesti ove gumene medvjediće, pa da vidim tko će me pobjediti! Tongue

Pucaj visoko! Tako ces mozda i promasiti, ali se barem neces upucati u nogu! - Elli Quinn
live4cro
Sr. Member

« Reply #20 on: 10:05:2011., 12:41 »

moram jos i ovo reci
u pk nema natjecanja to svi znamo i nema boljeg
u freeruningu isto nebi trebalo biti boljeg al zbog love i komercijalizijacije sad se stvaraju natjecanja i bla bla

i ti zebec uvijek govoris kako nema boljeg u tim stvarima i tako sto je i istina
a s svojim postom :

``Dobar je,oni flipovi su malo nesigurni ,ali sve u svemu,nije loš,bolji od mene.``

uprotno suprotno si napiso od toga sto govoris(ovaj post je malo stariji ali isto))

sad mozes se ti izvlacit kako si bio neiskustan ili neznam sto ali mozda su i oni tu igru(natjecanje kako bi ti reko) napravili jer su jos neiskusni i uce se...

LP

Pkid
Necro
Direktor svemira :)
Administrator
Supafly

« Reply #21 on: 10:05:2011., 12:43 »

Ta igra koju vi igrate to  se zove originalno ja mislim Horse..
Uglavnom, to mozete jedino igrati s nekim tko je slican nivo kao vaš, i s nekim koga jako dobro poznajete.
Da nema glupog natjecanja, nego da se zabavite i da se poboljsate.

Etre fort pour etre utile
live4cro
Sr. Member

« Reply #22 on: 10:05:2011., 12:48 »

Necro -
dobro si reko jer kad tu osobu s kojom to igras poznas sigurno ces joj htjet pomoc a a u natjecanju neces sigurno nudit pomoc pa kao da bude bolji od tebe(bzzveze govorim).Tako da

+1

Pkid
bURn
aka marac
Administrator
Supafly

=)

« Reply #23 on: 10:05:2011., 12:51 »

jedan vikend admini nebudu na forumu i šta se desi... - . -

svi su čuli svoje jedino vi sa airsoftom napravite si topick tude
http://parkour.hr/forum/index.php?board=12.0

go go plesaćica
Getz
Global Moderator
Sr. Member

« Reply #24 on: 10:05:2011., 13:05 »

Po pitanju parkour igara (na treningu), mi ponekad igramo (kada je ekipa raspoložena) neke manje igre gdje traceuri skupno jedan za drugim istovremeno (ili jedan po jedan pojedinačno) prelaze određeni "poligon" pri kojem ako netko pogriješi,
onda se vraća na početak dok se poligon ne prijeđe do kraja. Ne mjeri se vrijeme, niti se ne gleda koliko tko brže, više i jače može, nego se gleda da uspješno završimo igru.

Tako to ide kod nas. Natjecanja u bilo kojem smislu ne radimo iz već znanih principa. Ali da se motiviramo ponekad na razne načine (kao npr nagrada voda, čokolada, kroasan, ova igra itd) to da.  Wink
« Last Edit: 10:05:2011., 13:08 by Getz » Logged

NOM NOM NOM NOM
WolFpK
Skoro traceur

« Reply #25 on: 10:05:2011., 18:41 »

@Jann
pazimo i mi na to
nije da se sada forsiramo da što brže idemo..onako svakiu run nam je brži od prijašnjeg tako da se i pokreti polako usavršavaju i postaju sigurniji.... Wink

s
Mercer
Sr. Member

Filip Galeković

« Reply #26 on: 10:05:2011., 19:19 »

Dakle, rezime teme je: igra DA; natjecanje NE. Ih sto sam pametan Cheesy

-"Dude, she just called you Hercegovac.''
-''Oh naprčim ti se matere! Hold my keys od mercedesa and wait 'till I get down s treceg kata svoje kuće!"
Krešimir Zebec
Sr. Member

Krešimir Zebec

« Reply #27 on: 10:05:2011., 21:04 »

i ti zebec uvijek govoris kako nema boljeg u tim stvarima i tako sto je i istina
a s svojim postom :

``Dobar je,oni flipovi su malo nesigurni ,ali sve u svemu,nije loš,bolji od mene.``

uprotno suprotno si napiso od toga sto govoris(ovaj post je malo stariji ali isto))

sad mozes se ti izvlacit kako si bio neiskustan ili neznam sto ali mozda su i oni tu igru(natjecanje kako bi ti reko) napravili jer su jos neiskusni i uce se...

LP

Pa u smislu, da radi neke stvari koje ja ne radim (ne mogu, etc.), ma... never mind. I ne izvlačim se, griješim sigurno u mnogo stvari, imam neko svoje mišljenje (koje se može izmijeniti) i ako sam kriv, u redu, jesam, kriv sam.  Lips sealed
live4cro
Sr. Member

« Reply #28 on: 10:05:2011., 21:10 »

pa nije onda bolji od tebe ako ti te stvari ne radis
pa se nemozete usporedit
uglavnom nezelim filozofirat i mudrovat

Pkid
Krešimir Zebec
Sr. Member

Krešimir Zebec

« Reply #29 on: 10:05:2011., 21:21 »

pa nije onda bolji od tebe ako ti te stvari ne radis

Onda je ono moje napisano bila greška.

Po pitanju parkour igara (na treningu), mi ponekad igramo (kada je ekipa raspoložena) neke manje igre gdje traceuri skupno jedan za drugim istovremeno (ili jedan po jedan pojedinačno) prelaze određeni "poligon" pri kojem ako netko pogriješi,
onda se vraća na početak dok se poligon ne prijeđe do kraja. Ne mjeri se vrijeme, niti se ne gleda koliko tko brže, više i jače može, nego se gleda da uspješno završimo igru.

Tako to ide kod nas. Natjecanja u bilo kojem smislu ne radimo iz već znanih principa. Ali da se motiviramo ponekad na razne načine (kao npr nagrada voda, čokolada, kroasan, ova igra itd) to da.  Wink

Ovo mi se veoma sviđa.  Wink
« Last Edit: 10:05:2011., 21:42 by Krešimir Zebec » Logged
Pages: 1 [2] 3
Print
Jump to:  

Black Rain by Crip Powered by SMF 1.1.14 | SMF © 2006-2011, Simple Machines LLC XHTML | CSS